+370 37 263495
info@emolus.lt

Rūgštų dirvožemį mėgstantiems augalams trąšos 100g

SKU: 4771467315230

Trumpas aprašymas

Kompleksinės, bechlorės trąšos, kuriomis tręšiami rūgščiame dirvožemyje augantys augalai. Tiksliai subalansuotos, fiziologiškai rūgščios kompleksinės trąšos, puikiai tirpstančios vandenyje, kuriose yra svarbiausi makro ir mikroelementai, skatinantys geresnį augalų vystymąsi, šaknų, stiebų ir lapų augimą.
1,39 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Yra sandėlyje

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Yra sandėlyje

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Yra sandėlyje
NAUDOJIMAS IR NORMOS: vandenyje ištirpintomis trąšomis reikia laistyti augalus, kambarines ir lauko gėles, uogakrūmius ir dekoratyvinius augalus. Tręšti augalus patariama nuo pasodinimo ar sėjos pradžioje per visą vegetacijos periodą. Laistyti 1-2 kartus per savaitę. Tręšiama kiekvieno laistymo metu - 0,5g/l. Nereguliariai tręšiant - 1-2 g/l. Matavimo šaukštelis nubrauktu viršumi ~ 1 gramas.

SUDĖTIS: azotas (N) - 20% t.sk.amoniakinis - 12,7% t.sk. nitratinis - 7,3%, fosforas (P2O5) - 6%, kalis (K2O) - 10%, magnis (MgO) - 2,4%, siera (S) - 3,5%, manganas (MnO) (EDTA forma) - 0,04%, varis (Cu) (EDTA forma) - 0,01%, geležis (Fe) (EDTA forma) - 0,7%, boras (B) - 0,025%, cinkas (Zn) (EDTA forma) - 0,02%, molibdenas (Mo) - 0,004%.

PAVOJINGUMAS: nėra žinoma jokio žymaus poveikio ar kritinio pavojingumo.

ATSARGUMAS: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Laikyti vėsioje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Prarijus: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Įkvėpus: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti.
Emolus gaminiai EMOLUS gaminiai
Emolus produkcija Emolus prekės

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Rūgštų dirvožemį mėgstantiems augalams trąšos 100g

Loading...