+370 37 263495
info@emolus.lt

Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai:

  • Atsiėmimas vietoje. Užsakytas prekes galite saugiai atsiimti adresu A.Stulginskio g. 41A, Kaune arba kitoje mūsų mažmeninės prekybos parduotuvėje Kaune ar Klaipėdoje.
  • Pristato kurjeris. Pristatymas visoje Lietuvoje dažniausiai per 1-2 darbo dienas, jeigu apmokėjimas gautas ir patvirtintas iki 12val. bei yra pakankamas prekių likutis sandėlyje. Kai kuriais nenumatytais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau.
  • Per siuntų savitarnos terminalus ar Pickup taškus. Prekės pristatomos į kliento pageidaujamą siuntų savitarnos terminalą ar Pickup partnerių tinklą per 1-2 darbo dienas, jeigu apmokėjimas gautas ir patvirtintas iki 12val. bei yra pakankamas prekių likutis sandėlyje. Terminalų adresus galite sužinoti spausdami čia. Siuntos terminale saugomos 72 val.

Prekių pristatymo nuostatos

9.1. Pirkėjas, užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir kontaktinius telefonus.

9.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis pats prekių priimti negali, o prekės pristatytos jo nurodytu adresu ir pagal kitus Pirkėjo pateiktus duomenis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9.3. Tuo atveju, kai Pirkėjas užsakydamas prekes, nurodo kitą pristatymo adresą (detalesnė informacija skyriuje „Kaip pirkti“), Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo adreso ar dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9.4. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas (prekes pristatantis kurjeris).

9.5. Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą ir jų svorį, ir į tai, ar pirkėjas pageidauja pasinaudoti prekių užnešimo paslauga. Užnešimo paslaugą būtina užsakyti, jei užsakoma prekė yra stambių gabaritų ar sunkesnė negu 30 kg. Jei užnešimo paslauga neužsakoma, tai užsakytas prekes kurjeris pristatys tik iki Jūsų namo.

9.6. Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui, vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais tiekimo terminais. Šie terminai yra preliminarūs be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių. Pirkėjas yra informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, kad išimtinais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. 

9.7. Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

9.8. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas (arba jo įgaliotas asmuo) privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekių būklę bei pasirašyti sąskaitą-faktūrą, važtaraštį ir kitus su siuntos perdavimu – priėmimu susijusius dokumentus. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ir kituose su siuntos perdavimu - priėmimu susijusiuose dokumentuose laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės prekių pažeidimų, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (sulamdyta, atplėšta, aplieta vandeniu ar kitaip išoriškai pažeista), prekės yra pažeistos, netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų ir priėmus prekes, pasirašant jas lydinčius dokumentus, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų ir juos galima nustatyti prekių apžiūros metu, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Prekių pristatymo paslaugos per kurjerių tarnybą

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 2 kg

  4,05 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 5 kg

  4,71 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 10 kg

  6,40 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 20 kg

  8,08 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 31,5 kg

  10,78 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 50 kg

  14,15 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 75 kg

  17,17 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 100 kg

  23 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 250 kg

25,5 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 300 kg

  35 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 400 kg

  35 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 500 kg

  35 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 750 kg

  35 EUR

Pristatymo mokestis, kai prekės svoris iki 1000 kg

  55 EUR

Pristatymas į Kuršių Neriją už papildomą mokestį

  +24,05 EUR

Siuntos pristatymas šeštadienį į 10 didžiausių miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Telšiai, Tauragė.

  +50% siuntai

Atsiimant iš prekybos vietos

Pristatymo mokestis netaikomas prekes atsiimant skiltyje Kontaktai nurodytose vietose.

Siuntų savitarnos terminalas

Pristatymo mokestis, kai prekių svoris iki 20 kg ir siuntos matmenys neviršyja 61x44x37cm

2,9 EUR

Loading...