+370 37 263495
info@emolus.lt

Samanų valiklis 100ml (tirpalas 1 litrui vandens)

SKU: 4771467315438

Trumpas aprašymas

Priemonė, skirta samanų bei dumblių valymui iš trinkelių tarpų, paminklų, plytelių, sienų, ar kitų paviršių. Tinka medienos, akmens, keramikos, betono paviršiams. Nupurkšti paviršiai nekeičia spalvos bei kitaip nėra pažeidžiami. Preparatas biologiškai suyrantis, todėl nekenkia aplinkai. Saugoti, kad preparatas nepatektų į vandens telkinius.
2,89 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Yra sandėlyje

Parduotuvė "Sodo prekės" Sportininkų g. 17, Klaipėda

Yra sandėlyje

Parduotuvė "Prekės sodininkams" Laukininkų g. 13, Klaipėda

Yra sandėlyje

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Yra sandėlyje
NAUDOJIMAS:  purškiamas paviršius turi būti sausas. Geriausias efektas pasiekiamas, jei po purškimo nelyja 24 valandas. Purškiant oro temperatūra turi būti ne didesnė kaip 25 C°. Per 1-2 dienas sąmanos bei dumbliai pagelsta ir žūva. Dalis samanų suyra. Nesuyrusios, pabalusios ar pageltusios liekanos pašalinamos šepetėliu ar vandens srove. Valant samanas bei dumblius nuo paminklo, keramikos ar kitų paviršių, suyrusios medžiagos gausiai nuplaunamos vandeniu. Plaunant paminklus, samanotas ar pažaliavusias vietas apipurkšti preparato tirpalu. Palaukti apie 30 minučių ir nuplauti švelnia kempine ar skudurėliu naudojant daug vandens.

TIRPALO PARUOŠIMAS: 100ml preparato atskiesti 1-ame litre vandens, supilti į ne mažesnį kaip 1 litro talpos purkštuvą ir gerai nupurkšti samanas bei dumblius. Vienu litru tirpalo galima apipurkšti apie 20m2.

DĖMESIO! Saugokite, kad preaparato tirpalas nepakliūtų ant kitų augalų. Prieš purškiant, apdenkite juos.
Emolus gaminiai Rodyti tik EMOLUS gaminius

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Samanų valiklis 100ml (tirpalas 1 litrui vandens)

Loading...