+370 37 263495
info@emolus.lt

Židinių stiklų valiklis stiprus 1000ml (purškiamas)

SKU: 4779022361227

Trumpas aprašymas

Stiprus stiklų valiklis pašalina nuodegas, suodžius ir kitus teršalus nuo židinio ar krosnelės durelių stiklo, nebraižo paviršių.
13,12 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Degdamos malkos ar anglys išskiria suodžius ir kreozotą – kenksmingas medžiagas, kurių dalis nusėda ant vidinės židinio ar krosnelės stiklo pusės. Degimo metu susidarant oro verpetams šios lipnios apnašos pritraukia ir šildymo prietaiso degimo kameroje sklandančias pelenų daleles, kuriomis padengia stiklą dar vienu apnašų sluoksniu. Taigi ant stiklo susidaro pilkų apnašų plėvė, kuri ne tik sulaiko didelę dalį iš židinio ar krosnelės sklindančios šviesos, tačiau ir apsunkina šilumos prasiskverbimą. Gali sumažėti stiklo atsparumas dėl staigių  temperatūrų pokyčių, o braižantysis pelenų poveikis palikti stikle nepašalinamų įbrėžimų.

Šis valiklis ypač stiprus, nebraižo stiklo, neturi neigiamos įtakos šildymo prietaiso durelių tarpikliams ir nepažeidžia šildymo prietaiso metalinių ir emaliuotų paviršių.

NAUDOJIMAS: valiklio buteliuką suplakite. Tolygiai užpurkškite valiklio ant atšalusių durelių vidinio užteršto paviršiaus. Palaukite kelias minutes ir nuvalykite kempine ar skudurėliu. Jeigu stiklas nenusivalė, valymą pakartokite. Baigę valymą, stiklą dar kartą nuvalykite vandeniu sudrėkinta kempine.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Židinių stiklų valiklis stiprus 1000ml (purškiamas)

Loading...