+370 37 263495
info@emolus.lt

Masalas feromonas Pherozzip Žirninis vaisėdis

SKU: 4771315391140

Trumpas aprašymas

Feromonas, skirtas žirninio vaisėdžio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.


Feromonas dedamas į Pherozzip vabzdžių gaudykles (parduodamos atskirai).
5,19 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Mažas likutis
VEIKIMAS: privilioja vabzdžių patinėlius į gaudykles ir patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.

PAŽEIDIMAI: drugiai kiaušinėlius deda ant žirnių lapų, stiebų, žiedų, ankščių. Vikšrai įsigraužia į žirnių ankštis ir apgraužia grūdų paviršių, padarydami juose netaisyklingos formos skylutes. Gali būti pažeidžiami visi žirnių grūdai, susiformavę ankštyje. Dažniausiai vienoje ankštyje būna vienas vikšras – jo fazė trunka apie 3 savaites. Užaugęs ir pasimaitinęs vikšras išgraužia ankštyje skylutę ir tokiu būdu išlenda iš jos nusileisdamas žemėn, kur ir ruošiasi žiemoti.

NAUDOJIMAS: Pherozzip gaudyklės (parduodamos atskirai) su feromonu kabinamos darže, virš augalų gegužės mėn. pabaigoje. Gaudyklėse pasirodžius kenkėjams, imkitės papildomų augalų apsaugos priemonių. Vabzdžiai pradeda skraidyti nuo gegužės mėn. pabaigos iki birželio mėn. pabaigos.Priklausomai nuo oro sąlygų, sėjos laiko, veislės, gali skirtis žirnių išsivystymo intensyvumas ir vabzdžių skraidymo laikotarpis. Per metus išsivysto viena šio vabzdžio generacija. Naudojant daugiau gaudyklių - kenkėjų sugavimo skaičius didėja. Pastebėjus didelį kenkėjų antplūdį – imkitės augalų apsaugos priemonių.

Pherozzip gaudykles įsigyti galite čia:

https://www.emolus.lt/sodas-ir-laisvalaikis/sodo-darzo-reikmenys/augalu-apsaugos-priemones/lipnios-gaudykles/gaudykle-pherozzip-daugkartine-zalia.html

https://www.emolus.lt/sodas-ir-laisvalaikis/sodo-darzo-reikmenys/augalu-apsaugos-priemones/lipnios-gaudykles/gaudykle-pherozzip-delta-trikampe-balta.html

PASTABA: sprendimai dėl pesticidų naudojimo neturėtų būti priimami remiantis vien gaudyklių duomenimis. Reikėtų atsižvelgti į klimato ir biologinius aspektus!

Feromono geriausia veikimo trukmė - 4-6 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja, todėl pakeiskite nauju.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Masalas feromonas Pherozzip Žirninis vaisėdis

Loading...