+370 37 263495
info@emolus.lt

Uodų gaudyklė Inzecto (2vnt)

SKU: 5903769562282

Trumpas aprašymas

Naujos kartos Biocidas - Inzecto gaudyklė nuo uodų. Jos paslaptis glūdi patentuotoje gaudyklės vidaus dangoje, kuri pamažu išskiria pesticidus, naikinančius tiek suaugusius uodus, tiek jų lervas. Gaudyklė yra sukurta taip, kad viliotų uodų pateles į vidų dėti kiaušinėlius. Gali būti naudojama kartu su kitomis uodų naikinimo priemonėmis.
24,90 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Yra sandėlyje

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Nėra sandėlyje
Ypač veiksminga, saugi, paprastai naudojama uodų gaudyklė. Vienintelė gaudyklės priežiūra - periodiškai patikrinti ar gaudyklėje yra vandens. Jeigu vandens nėra, papildykite ją vandeniu. Gaudyklė išliks veiksminga su minimaliu vandens kiekiu. Tinkamai paruošus gaudyklę, ji pradės veikti iš karto ir išliks veiksminga 3 mėnesius. Gaudyklės dizainas užtikrina uodų populiacijos augimo prevenciją. Efektyviausias rezultatas pradėjus naudoti sezono pradžioje.

TINKAMIAUSIOS GAUDYKLIŲ PASTATYMO VIETOS: po medžiu, ant žemės arba kabinti ant šakos pavėsyje, šalia krūmų ar gyvatvorių, lauko verandų kampuose, po lauko praustuvėmis ar fontanais. Gaudyklių nerekomenduojama statyti tiesioginėje saulės šviesoje ar ant įšylančių paviršių, tokių kaip betonas, plytos, asfaltas ir kt.

NAUDOTI GALIMA: privačiuose soduose, kiemuose, pievelėse, parkuose, sporto aikštynuose, golfo laukuose, restoranų terasose, viešbučių kiemeliuose, ligoninių soduose, mokyklose, žaidimų aikštelėse, baseinuose, vandens parkuose, lauko stadionuose, valstybinėse įstaigose, karinėse bazėse, kapinėse ir pan.

Gaudyklės išmatavimai: 12x12x23cm

Saugu naudingiesiems vabzdžiams!

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą!

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Uodų gaudyklė Inzecto (2vnt)

Loading...