+370 37 263495
info@emolus.lt

Bakterijos tvenkinių priežiūrai Pond Gobbler 226 g

SKU: 4771315388362

Trumpas aprašymas

Biologinė tvenkinių priežiūros priemonė, natūraliai gamtoje egzistuojančių mikroorganizmų ir fermentų sausas mišinys. Mikroorganizmai kaip maitinimosi šaltinį aktyviai panaudoja negyvą organiką, susikaupusią dugninėse nuosėdose, pernykščius lapus, trąšas, fekalijas, fermų ir namų ūkio atliekas. Todėl sumažėja dugninių nuosėdų tūris, sustabdomas vandens žydėjimas, padidinamas vandens skaidrumas, pašalinama amoniakas, nitritai, fosfatas, šlapalas bei fekalijos pratekančiuose vandens telkiniuose bei nepratekančiose vandens ekosistemose.
34,10 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Nėra sandėlyje
Biopreparatas netoksiškas, nekenkia florai ir faunai. Yra efektyvus, kai pH 5.5-7.5. Optimalus temperatūrinis diapazonas +15 - +45°C, bet geriausias efektas pasiekiamas, kai temperatūra yra +30°C.

Priemonė pašalina toksinus - amoniaką, urea, fosfatus ir azoto junginius, žuvų fekalijas, maisto atliekas, nemalonius kvapus, sumažina žuvų ir krevečių mirtingumą.

NAUDOJIMAS: įmeskite biopreparato pakelį į vandenį, kurį norite išvalyti. Pakelius išmėtykite tolygiai ant vandens paviršiaus, ypač aplink seklumas. Nustatant biopreparato dozės kiekius, remkitės tolesniais nurodymais: Vienas pakelis (226,8g) išvalo 800m3 vandens. Tai savaitės dozė. Pirminė dozė yra dviguba. Skaičiuojant tvenkinio dydį, gylį skaičiuokite tik 1,5m. Pavyzdys: tvenkinio dydis 80mx40mx1m gylis=3200m3=4 pakeliai per savaitę. Valant lauko baseinus, melioracijos ir nutekamojo vandens baseinus, žuvų ir krevečių auginimo telkinius, sūraus ir gėlo vandens akvariumus - biopreparatą ištirpinkite kibire vandens ir išpilkite į baseiną.

 

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Bakterijos tvenkinių priežiūrai Pond Gobbler 226 g

Loading...