+370 37 263495
info@emolus.lt

Repelentas Ataka Marten nuo kiaunių 500ml

SKU: 4771315391218

Trumpas aprašymas

Preparatas, skirtas atbaidyti namines ir miškų kiaunes, paruoštas naudoti.
5,69 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Yra sandėlyje

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Mažas likutis
NAUDOJIMAS: šalia pastatų - terasose, balkonuose, pavėsinėse; gyvenamosios ir visuomeninės paskirties pastatuose; garažuose, automobiliuose, skydinėse - kabelių ir laidų apsaugai; ant prietaisų ir kitose vietose, kuriose pastebėta kiaunių daroma žala;  naudojamas profilaktiškai arba nustačius kiaunių veiklos vietas.

Purkškite ant apsaugotų mašinų ir prietaisų paviršių bei elementų maždaug 20-30cm atstumu. 50ml preparato turėtų užtekti 1m² ploto (1 purškiklio paspaudimu išpurškiama apie 0.5ml preparato). Preparato formulė leidžia saugiai mirkyti absorbentus ir talpinti juos atviruose induose. Naudojant viduje, purkšti nuo tolimiausio kambario kampo link išėjimo. Naudodami lauke, būkite ypač atsargūs esant stipriam vėjui. Jei reikia, pakartokite purškimą.Nepurkškite ant karštų paviršių.Nebūtina nustoti naudotis vietomis ir paviršiais, ant kurių buvo purškiamas preparatas.

DĖMESIO! Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Repelentas Ataka Marten nuo kiaunių 500ml

Loading...