+370 37 263495
info@emolus.lt

Pjūklas grandininis akumuliatorinis Hecht 9940

SKU: 8595614911252

Trumpas aprašymas

Akumuliatorinis grandininis pjūklas. Pjovimo juostos ilgis 35 cm. Įtampa 40V. Svoris 5,5 kg. Suderinamas su ACCU programa 5040. Baterija ir įkroviklis neįeina!
159,00 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis
HECHT 9940 accu/belaidis grandininis pjūklas yra puikus pagalbininkas pjaunant ne tik namuose. Akumuliatoriumi maitinamas 40 V elektros variklis užtikrina gana tylų veikimą ir jūsų neriboja maitinimo laidai. Grandininis pjūklas aprūpintas visomis saugos funkcijomis, tokiomis kaip įprasti benzininiai arba elektriniai grandininiai pjūklai, t.y. apsauginis grandinės stabdys, plieninė dantų atrama. Grandinės tepimas yra automatinis. Grandininis pjūklas turi 35 cm pjovimo juostą. Grandinė įtempiama naudojant besisukantį elementą ant grandinės gaubto, todėl grandinės įtempimas atliekamas greitai ir nenaudojant papildomų įrankių.Baterija ir pakrovėjas į komplektaciją neįeina!

Jas galite įsigyti čia:

Kiekvienas HECHT® produktas kruopščiai tikrinamas, kad atitiktų keliamus reikalavimus ir standartus. Taip pat atliekami ilgamečiai patvarumo tyrimai, siekiant atrasti visus galimus trūkumus, bei toliau tobulinti HECHT® produkciją. HECHT® – patikima sodo įranga už puikią kainą!

Prekės atspalvis, užrašai gali skirtis nuo matomo kompiuterinio įrenginyje nuotraukos. Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +37037263495 ar el. paštu uzsakymai@emolus.lt
Pjovimo juostos ilgis, cm 35
Svoris, kg: 5,5
Elektros įtampa: Akumuliatorius

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Pjūklas grandininis akumuliatorinis Hecht 9940

Loading...