+370 37 263495
info@emolus.lt

Nematodai ŠLIUŽAMS 12mln

SKU: 4771315390600

Trumpas aprašymas

Biologinei šliužų (Arion lusitanicus), (Derocerus reticulatum), Lehmannia valentiana) kontrolei darže, sode ir vejoje - 40m2 plotui.


Prekės pristatomos per 2 savaites.
39,00 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Mažas likutis
PASKIRTIS: produkto sudėtyje yra 12mln. entomopatogeninių nematodų - Phasmarhabditis hermaphrodita infektyvių jauniklių, šliužų (Arion lusitanicus), (Derocerus reticulatum), (Lehmannia valentiana) biologinei kontrolei darže, sode ir vejoje. Phasmarhabditis hermaphrodita yra gamtoje aptinkami šliužų ir sraigių natūralus priešas. Paskleidus šiuos nematodus ant dirvos paviršiaus, jie suranda, įsiskverbia ir nužudo šeimininkus maždaug per savaitę.

Nematodai yra saugūs naudingųjų nariuotakojų faunai, augalams ir žmogui!

KAIP PRODUKTAS VEIKIA: nematodai įsiskverbia į kenkėją ir paskleidžia simbiotines bakterijas. Bakterijos sparčiai dauginasi ir kenkėjas nustoja maitintis po 3-5 dienų. Nematodai maitinasi ir dauginasi negyvame kenkėjo kūne, o pasibaigus maistinėms medžiagoms, ieško kito šeimininko (toks ciklas vyksta kol yra kenkėjų, nematodai neradę kenkėjų per kelias dienas žūva). Veikia 6 savaites ir ženkliai sumažina kenkėjų lervų skaičių.

PANAUDOJIMO LAIKAS

DIRVOS TEMPERATŪRA 5°C – 20°C I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII


Po įsigijimo panaudokite kaip įmanoma skubiau. Pakuotę galima laikyti iki 6 savaičių 4°-10°C temperatūroje (žr. į galiojimo pabaigos datą ant pakuotės). Pakuotės negalima užšaldyti ar paveikti didesne nei 30°C temperatūra.

Nematodai labai jautrūs UV spinduliuotei ir išdžiūvimui, todėl apdorojimas turi būti atliekamas anksti ryte, vakare arba dieną apniukusiu oru.

NAUDOJIMAS: produkto turinys supilamas į 10L vandens ir gerai sumaišomas. Gauta suspensija išlaistoma laistytuvu arba purkštuvu. Purškiant rekomenduojama pašalinti visus sietus, purkštuko skersmuo turi viršyti 0,8mm, o slėgis turi neviršyti 5 barų. Apdorojamas dirvožemio paviršius turi būti drėgnas. Po apdorojimo praėjus pusvalandžiui ar valandai paviršius dar kartą turi būti apdorotas 1-2l vandens/1m2, kad nuplauti nematodus nuo lapų ant dirvos. Optimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojama užtikrinti pakankamą dirvos drėgnumą 3-4 savaites.

EFEKTYVUMAS: dėl nematodų dauginimosi užkrėstų lervų kūnuose ir pakartotinio naujų šeimininkų užkrėtimo, produkto efektyvumas nuosekliai didėja kelias savaites po apdorojimo. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad dirva tuo laikotarpiu būtų pakankamai drėkinama. Panaudojus produktą tinkamu laiku ir palankiomis sąlygomis, galima tikėtis reikšmingo kenkėjų populiacijos sumažėjimo.

Daugiau apie entomopatogeninių nematodų poveikį skaitykiti čia.

Prekės pristatomos per 2 savaites.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Nematodai ŠLIUŽAMS 12mln

Loading...