+370 37 263495
info@emolus.lt

Nematodai JUODAJAM PJOVĖJUI 50mln

SKU: 4771315390594

Trumpas aprašymas

Biologinei juodojo pjovėjo lervų biologinei kontrolei darže, sode ir vejoje - 1 aro sklypui.
39,00 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo prekės" Sportininkų g. 17, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Prekės sodininkams" Laukininkų g. 13, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Mažas likutis
PASKIRTIS: produkto sudėtyje yra entomopatogeninių nematodų Heterorhabditis bacteriophora, skirtų juodojo pjovėjo (Otiorhynchus sulcatus) lervų biologinei kontrolei. H. bacteriophora yra natūraliai gamtoje aptinkamas įvairių rūšių vabalų natūralus priešas. Paskleidus šiuos nematodus ant dirvos paviršiaus, jie suranda, įsiskverbia ir nužudo juodojo pjovėjo lervas maždaug per savaitę.

Nematodai yra saugūs naudingųjų nariuotakojų faunai, augalams ir žmogui!

KAIP PRODUKTAS VEIKIA: nematodai įsiskverbia į kenkėją ir paskleidžia simbiotines bakterijas. Bakterijos sparčiai dauginasi ir kenkėjas žūva po 2-3 dienų. Nematodai maitinasi ir dauginasi negyvame kenkėjo kūne, o pasibaigus maistinėms medžiagoms, ieško kito šeimininko (toks ciklas vyksta kol yra kenkėjų, nematodai neradę jų per kelias dienas žūva). Per savaitę ženkliai sumažina kenkėjų lervų skaičių.

PANAUDOJIMO LAIKAS
DIRVOS TEMPERATŪRA 12°C – 30°C I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
   

Po įsigijimo panaudokite kaip įmanoma skubiau. Pakuotę galima laikyti iki 6 savaičių 4°-10°C temperatūroje (žr. į galiojimo pabaigos datą ant pakuotės). Pakuotės negalima užšaldyti ar paveikti didesne nei 30°C temperatūra.

Veiksmingiausias kai dirvožemio temperatūra yra tarp 14°-25°C. Mažesnėje ar aukštesnėje temperatūroje nematodų efektyvumas mažėja. Nematodai labai jautrūs UV spinduliuotei ir išdžiūvimui, todėl apdorojimas turi būti atliekamas anksti ryte, vakare arba dieną apniukusiu oru.

NAUDOJIMAS: produkto turinys supilamas į 10L vandens ir gerai sumaišomas. Gauta suspensija išlaistoma laistytuvu arba purkštuvu. Purškiant rekomenduojama pašalinti visus sietus, purkštuko skersmuo turi viršyti 0,8mm, o slėgis turi neviršyti 5 barų. Apdorojamas dirvožemio paviršius turi būti drėgnas. Po apdorojimo praėjus pusvalandžiui ar valandai paviršius dar kartą turi būti apdorotas 1-2l vandens/1m2, kad nuplauti nematodus nuo lapų ant dirvos. Optimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojama užtikrinti pakankamą dirvos drėgnumą 3-4 savaites.

EFEKTYVUMAS: dėl nematodų dauginimosi užkrėstų lervų kūnuose ir pakartotinio naujų šeimininkų užkrėtimo, produkto efektyvumas nuosekliai didėja kelias savaites po apdorojimo. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad dirva tuo laikotarpiu būtų pakankamai drėkinama. Panaudojus produktą tinkamu laiku ir palankiomis sąlygomis, galima tikėtis reikšmingo juodojo pjovėjo populiacijos sumažėjimo.

Daugiau apie entomopatogeninių nematodų poveikį skaitykite čia.

Prekės pristatomos per 2 savaites.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Nematodai JUODAJAM PJOVĖJUI 50mln

Loading...