+370 37 263495
info@emolus.lt

Gaudyklė vapsvoms ir kitiems vabzdžiams WinWasp

SKU: 4771315391010

Trumpas aprašymas

Gaudyklė padės apsisaugoti nuo įkyrių įvairių rūšių vabzdžių soduose, vynuogynuose, balkonuose, pavėsinėse ir kitose vietose, kur zvimbia „nekviesti svečiai“. Vabzdžiams gaudyti nenaudojami jokie chemikalai.
3,60 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis

UAB EMOLUS sandėlis Vingio g. 6, Klaipėda

Mažas likutis

Parduotuvė "Sodo reikmenys" Taikos pr. 80B, Klaipėda

Mažas likutis
NAUDOJIMAS: atsukite baltą dangtelį ir į gaudyklės vidų įpilkite jauko - vaisių sirupo, sulčių ar kito (pageidautina fermentuoto) gėrimo. Užsukite dangtelį ir paruoštą gaudyklę pakabinkite virš vietos, kurią norite apsaugoti nuo vabzdžių. Buteliuko spalva ir jauko kvapas vilios vabzdžius - šie įskris į gaudyklę ir įkris į gaudyklę ir įkris į skystį. Dėl specialios konstrukcijos vabzdžiai neišskris iš gaudyklės. Netinka naudoti patalpose ir uodams gaudyti.

PAPRASTO JAUKO PARUOŠIMAS: vapsvos, širšės ir musės: 150ml alaus, 0,5 valgomojo šaukšto cukraus (arba medaus) ir 100ml vandens, arba 1 valgomasis šaukštas cukraus (arba medaus) ir 50ml vyno acto; vaisinės muselės: 125ml obuolių acto, 50ml raudonojo vyno ir 0,5 valgomojo šaukšto cukraus arba 100ml alaus.

Norėdami padidinti gaudyklės efektyvumą, jauką keiskite kas 15-20 dienų, priklausomai nuo temperatūros ir vabzdžių kiekio.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Gaudyklė vapsvoms ir kitiems vabzdžiams WinWasp

Loading...