+370 37 263495
info@emolus.lt

Gaudyklė - Pherozzip Rožinis lapsukis

SKU: 4771315390808

Trumpas aprašymas

Gaudyklė, skirta rožinio lapsukio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui. Nekenksminga aplinkai, veikia selektyviai tik kenkėją. Masalas veikia iki 6 savaičių.
5,97 €
-
+

Produkto likutis:

UAB EMOLUS sandėlis A.Stulginskio g. 41A Kaunas

Mažas likutis
VEIKIMAS: privilioja vabzdžių patinėlius į gaudykles ir patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.

PAŽEIDIMAI: vikšrai išėda lapuose skyles, gadina žiedų ir žiedpumpurių vainiklapius, kuokelius ir piesteles. Vėliau maitinasi susuktuose lapuose, užuomazgose ar jaunuose vaisiuose.

NAUDOJIMAS: Pherozzip gaudyklė (parsiduoda atskirai) su feromonu kabinama vaismedžio vainiko viduryje, vakarų pietvakarių pusėje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje; gaudykles reikia pradėti kabinti prieš žydėjimą iki vaisių brendimo ir keisti kas 6 savaites; birželio II pusėje, vakarais pradeda skraidyti drugiai ir skraido iki rugpjūčio pabaigos. Patelės po 1-3 dienų nuo skraidymo pradžios pradeda dėti kiaušinius. Paprastai žalingumas įvertinamas krentant žiedlapiams. Jei pažeistų pumpurų ar skrotelių daugiau kaip 5%, rekomenduojama imtis augalų apsaugos priemonių. Per metus išsivysto viena karta; naudojant daugiau gaudyklių - kenkėjų sugavimo skaičius didėja; pastebėjus didelį kenkėjų antplūdį reikia imtis augalų apsaugos priemonių.

Kiekis pakuotėje (vnt): 1vnt.

Parašykite atsiliepimą

Jūs aprašote: Gaudyklė - Pherozzip Rožinis lapsukis

Loading...