Granuliuota kreida 5kg

« Grįžti į katalogą  « Atgal

Mažmeninė kaina: 2.99 EUR

Kodas: 4771467315643
Svoris su pakuote: 5.026 Kg

EAN kodas: 4771467315643

Kilmės šalis: Emolus

Aprašymas:

Efektyviam dirvos rūgštingumo mažinimui, struktūros gerinimui, augalų tręšimui.

Kreida gerina dirvos struktūrą, didina derlingumą, humuso kiekį, mikroorganizmų aktyvumą ir balansą, maistingųjų medžiagų įsisavinimą, šalina kenksmingas dirvos rūgštis, gerina vaisių kokybę, apsaugo nuo dirvos rūgštėjimo. Visi šie procesai daro teigiamą įtaką dirvožemio gerovei bei stabdo biodegradaciją.

Kasmet iš dirvos išsiplauna didelis kiekis kalcio, todėl juo būtina papildyti dirvožemį. Kalcis yra pagrindinė augalų ląstelių struktūros maisto medžiaga. Didelę įtaką augalų augimui, derėjimui, vaisių augimui turi dirvos rūgštingumas (pH). Jei dirva rūgšti, augalai blogai auga, skursta, nedera bei nyksta. Dirvoje pradeda dominuoti rūgštų dirvožemį mėgstantys augalai, tokie kaip samanos, viržiai, asiūkliai, mažosios rūgštynės ir kt.

Visiškas granuliuotos kreidos tirpumas ir reaktyvumas užtikrina sparčią ir veiksmingą skvarbą į dirvos struktūrą, skatina greitą dirvos pH neutralizavimą bei teigiamą augalų vystymąsi.

Granuliuotos kreidos trąšos pagamintos iš gamtinių kreidos telkinių. Tai – natūralus nedarantis neigiamos įtakos žmonėms, augalams ar gyvūnams prod uktas, tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

 

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:

·        100 % reaktyvumas ir tirpumas.

·         Veiksmingumas, efektyvumas ir mažos tręšimo normos.

·         Vertingo kalcio (Ca), kuris yra augimo elementas, šaltinis.

·         3-6 mm dydžio stabilios granulės užtikrina lengvą bei tolygų išbarstymą.

·         Tinkama naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

 NAUDOJIMAS: Produktas skirtas tręšti visas sodininkystės, daržininkystės kultūras, vejas bei pievas, kaulavaisius. Ypač tinka naudoti didelio rūgštingumo bei mažai kalcio turinčiose dirvose. Kreida tolygiai išbarstoma rankomis arba trąšų barstytuvais.

 TRĘŠIMO LAIKAS: Lauko kultūroms, daržams ir sodams - ankstyvą pavasarį prieš sėją ir rudenį ar žiemos pradžioje po derliaus nuėmimo. Po derliaus nuėmimo geriausia tręšti, nes tuomet dirvoje pakankamai drėgmės, o tai pagreitina kreidos reakciją ir tirpimą dirvoje. Vejos tręšiamos ankstyvą pavasarį ir rudenį arba bet kuriuo metu, kai norima greitai sumažinti dirvos rūgštingumą.

 SUDĖTIS: Kalcio karbonatas (CaCO3) – 95-98 %: Kalcio oksidas (CaO) tirpus vandenyje - min. 50-53 %

  TRĘŠIMO NORMOS:

Daržovėms - 4-8 kg/arui. Vejoms – 5-10 kg/arui
  • LT
  • EN
Jūsų krepšelis tuščias

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“.

Partneriams

Dirbame su

DPD
Uždaryti

Naujas produktas krepšelyje