Nuodai pastilės Mauzer 100g

« Grįžti į katalogą  « Atgal

Mažmeninė kaina: 1.42 EUR

Kodas: 094410
Svoris su pakuote: 0.116 Kg

EAN kodas: 4771315389406

Aprašymas:

Paruoštas naudoti masalas žiurkių ir pelių skaičiui kontroliuoti drėgnose vietose.

Jei vieta drėgna, naudojama pasta, jei sausa - grūdai. Lauke ar prie tvartų dažniausiai naudojami vaškiniai blokeliai, nes yra atsparūs drėgmei, juos galima prikalti prie lentos ar sienos - kur nepasieks naminiai paukščiai ir gyvūnai.

Veikimo būdas:

Prisivaišinę nuodų, graužikai nugaišta po 4-6 parų. Jie nepadvėsia kur nors neprieinamose žmogui vietose, nes nuodai veikia taip, kad graužikų viduje prasideda vidinis kraujavimas, gaminasi anglies dioksidas ir ima trūkti deguonies. Todėl žiurkės ar pelės dvėsti eina į atvirą vietą: kambario vidurį, o jei atviros durys - į lauką. Jei žiurkės ir pelės nors kartą paragavo nuodų, antrą kartą ėsti nebereikės - nuodai suveiks nuo vienkartinės dozės. Pelės, o ypač žiurkės, turi gerą uoslę, todėl Mauzer nuodai jas labai vilioja - kvepia vanile, sausainiais.

Naudojimas: 

Išdėliokite masalą kur graužikų aktyvumas yra didžiausias, ant judėjimo takų, kur pastebėti ekskrementai, lizduose ar netoli jų, urvuose, takuose ir graužikų maitinimosi vietose. Masalą išdėliokite visame paplitimo plote. Pakeliai gali būti naudojami neatidaryti arba juos galima išberti ant padėklo.

SVARBU: nuodus palikite ten, kur jų nepasiektų vaikai ir naminiai gyvūnai!

Normos:

Naudojant 10g pakelius:

Graužikai

Paplitimo lygis

Masalo paskirstymas

Naudojimo nurodymai

Žiurkės

Mažas

Iki 20 pakelių kas 10 metrų

Per pirmąsias 10-14 dienų dažnai tikrinkite masalo taškus ir pakeiskite graužikų ėstą, vandens paveiktą ar purvu užterštą masalą.

Jei per 7-10 dienų netoli masalo taškų nepastebite jokių graužikų buvimo ženklų, perkelkite juos į didesnio paplitimo vietą.

Didelis

Iki 20 pakelių kas 5 metrus

Pelės

Mažas

Iki 4 pakelių kas 5 metrus

Pelės yra labai smalsios. Gali būti naudinga perkelti masalą (kai keičiate ar papildote masalą)

Didelis

Iki 4 pakelių kas 2 metrus

Tolimesni veiksmai:

Jei kai kuriose vietose visas masalas buvo suėstas, padidinti jo kiekį ir paskirstyti jį plačiau. Nedėti daug masalo vienoje vietoje. Paprastai žymiai efektyviau yra dėti mažiau masalo ir jį plačiau paskirstyti. Didelis masalo kiekis vienoje vietoje sukelia didesnį pavojų laukiniams ir kitiems gyvūnams, kuriems šis masalas neskirtas. Naudojant masalą graužikams naikinti, dažnai apieškoti ir surinkti kritusius gyvūnus - bent jau tikrinant ir (arba) keičiant. Kai kuriomis aplinkybėmis gali reikėti masalą tikrinti kasdien.

Įspėjimas : Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

  • LT
  • EN
Jūsų krepšelis tuščias

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“.

Partneriams

Dirbame su

DPD
Uždaryti

Naujas produktas krepšelyje