RINKINYS VAISMEŽDIŲ PAVASAR.-RUDENINIAM PURŠKIMUI

« Grįžti į katalogą  « Atgal

Mažmeninė kaina: 1.99 EUR

Kodas: 030072
Svoris su pakuote: 0.780 Kg

EAN kodas: 4771467281023

Kilmės šalis: Emolus

Kiekis pakuotėje, vnt.: 20

Aprašymas:

Skirtas vaismedžių, vaiskrūmių purškimui rudenį ir pavasarį nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių
PASKIRTIS: Mineralinių trąšų mišinys skirtas vaismedžių, vaiskrūmių purškimui ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį. Iš trąšų paruoštas tirpalas greitai prasiskverbia į vaismedžių ir vaiskrūmių audinius praturtina juos azoto ir vario trąšomis, stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus.

Rinkinio komponentai skirti 10-čiai litrų tirpalo paruošti.

Prieš naudojimą, atidžiai perskaitykite instrukciją, kuri yra pakuotės viduje.

PURŠKIMO LAIKAS IR POVEIKIS:

TRĘŠIMAS PAVASARĮ. Purškiama sniegui nutirpus, esant teigiamai temperatūrai, tik iki pumpurų sprogimo pradžios. Trąšų tirpalas pristabdo augalų vegetaciją, tuo apsaugodamas vaismedžius ir veiskrūmius (ypač abrikosus, persikus ir kitus, anksti pražystančius) nuo staigių paros atmosferinių svyravimų, ankstyvųjų šalnų žalingo poveikio.
Pavasarį būtina profilaktiškai nupurkšti po medžiais esančius pernykščius lapus ir vaisių liekanas. Taip išvenksite ligų bei kenkėjų plitimo.

TRĘŠIMAS RUDENĮ. Purškiama po derliaus nuėmimo, krentant lapams (nukritus penktadaliui). Geriausiai tai daryti spalio ar lapkričio mėn. Svarbu nenupurkšti per anksti, kad vaismedžiai ir vaiskrūmiai nepradėtų vegetuoti.

AUGALŲ LIEKANŲ MINERALIZACIJA. Rekomenduojama tirpalu apipurkšti komposto dėžėse esančias augalines atliekas. Koncentruotas azotinių trąšų tirpalas skatina atliekų puvimą, praturtina kompostą azotu.

TIRPALO PARUOŠIMAS: Rinkinio komponentai skirti 10-čiai litrų tirpalo paruošti. Į kibirą ar kitą indą įpiltį 9 litrus vandens, suberti karbamidą (700g), mikroelementines vario trąšas (50g) ir gerai išmaišyti, kol visi komponentai ištirptų.

SUDĖTIS:
karbamidas (karbamidinio azoto (N-NH2) kiekis ne mažesnis kaip 46,5%.) - 700 g.
mikroelementinės vario trąšos (Vario sulfatas CuSO4) - 50 g.

PAVOJINGUMO FRAZĖS: Nėra žinoma jokio žymaus poveikio ar kritinio pavojingumo.
ATSARGUMO FRAZĖS. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas vandeniu su muilu. P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P301+P312+P330 PRARIJUS: Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Išskalauti burną. P402 Laikyti sausoje vietoje.
LAIKYMO SĄLYGOS: Laikyti sausoje vietoje, priešingu atveju sudrėkusios vietos gali sukietėti ir prarasti kokybę.

  • LT
  • EN
Jūsų krepšelis tuščias

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“.

Partneriams

Dirbame su

DPD
Uždaryti

Naujas produktas krepšelyje