MIŠINYS MEDELIAMS BALINTI 0,8kg kibirėlis mažas

« Grįžti į katalogą  « Atgal

Mažmeninė kaina: 1.39 EUR

Kodas: 030029
Svoris su pakuote: 1.000 Kg

EAN kodas: 4771467315391

Kilmės šalis: Emolus

Aprašymas:

Skirtas 3L tirpalo. Mišinys skirtas vaismedžių apsaugai nuo įvairių grybelinių ligų, kenkėjų ir žalingo temperatūros svyravimo pavasarį.
Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys. Belieka tik atskiesti vandeniu.

Tirpalo paruošimas: Į ne mažesnį, kaip 3 – jų litrų talpos karščiui atsparų indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 3– jų litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 3- 4--ris 20 – 30 metų senumo vaismedžių. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2 – 3 kartus daugiau.

Baltinimo laikas: Medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.

Naudojimas:
Nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.

SAUGOS DUOMENŲ LAPAI
  • LT
  • EN
Jūsų krepšelis tuščias

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“.

Partneriams

Dirbame su

DPD
Uždaryti

Naujas produktas krepšelyje