MIŠINYS MEDELIAMS BALINTI 0,8kg kibirėlis mažas

« Grįžti į katalogą  « Atgal

Mažmeninė kaina: 1.59 EUR

Kodas: 030029
Svoris su pakuote: 1.000 Kg

EAN kodas: 4771467315391

Kilmės šalis: Emolus

Aprašymas:

Skirtas 3L tirpalo. Mišinys skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši priemonė stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus.
Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys. Belieka tik atskiesti vandeniu.

Tirpalo paruošimas: Į ne mažesnį, kaip 3 – jų litrų talpos karščiui atsparų indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 3– jų litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 3- 4--ris 20 – 30 metų senumo vaismedžių. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2 – 3 kartus daugiau.

Baltinimo laikas: Medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.

Naudojimas:
Nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.

SAUGOS DUOMENŲ LAPAI
  • LT
  • EN
Jūsų krepšelis tuščias

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką „Į krepšelį“.

Partneriams

Dirbame su

DPD
Uždaryti

Naujas produktas krepšelyje